Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gącz - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Gącz

Gącz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł16 303 m² 48,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa działka ponad 16 300 m nad jeziorem Łopienno z 225 m własnej linii brzegowej Szukasz miejsca, które łączy spokój natury, piękne widoki i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

550 000 zł82,61 m² 6 657,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 82,61 m , położone przy ul. Dąbrówki 1 w Gnieźnie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zbietka

Zbietka(Gącz + 15 km)

79 000 zł1 220 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę położoną w dogodnej lokalizacji wsi Zbietka ze świetnym dojazdem zarówno do Mieściska jak i do Wągrowca. Współpraca z nami - kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

88 345 zł1 621 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy teren pod budowę mieszkaniową jednorodzinną. Na sprzedaż na terenie Krainy Jezior Chronionych w Oćwiece: obszar Chroniony Krajobrazu Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł1 300 m² 1 384,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Zabytkowy Młyn nad Jeziorem Żnińskim - Unikalna Inwestycja z Potencjałem Premium Szukasz nieruchomości, która łączy historię, prestiżową lokalizację i ogromne możliwości biznesowe? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,13 m² 7 345 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie z balkonem kawiary Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61, 13 m kw położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł1 947 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 221 m²

NA sprzedaż nieruchomość komercyjna handlowo - usługowa Z placem idealna jajko centrum handlowo- usługowe wśród powstałych eleganckich osiedli willowych których W promieniu najbliższych 10.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

204 010 zł887 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Kokoszki w Gnieźnie Lokalizacja: ~ Gniezno, ul. Kokoszki ~ trasa nr 15,.

Szczegóły ogłoszenia

612 450 zł6 805 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta biura Apartament-Nieruchomości Wiktor tel.   Na sprzedaż teren inwestycyjny w Żninie o powierzchni 6805 mkw. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gącz

Gącz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Na sprzedaż zabudowana działka siedliskowa o powierzchni 3 997 m2, położona w gminie Janowiec Wielkopolski, w powiecie żnińskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w miesjcowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gącz

Gącz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł7 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjne działki nad jeziorem o łącznej powierzchni 7.000 m2, położone w miejscowości Gącz koło Łopienna, oddalonej od Gniezna o 23km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łubowo

Łubowo(Gącz + 23 km)

98 000 zł108 m² 907 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal, stanowiący poddasze do adaptacji o powierzchni całkowitej 108 m2, który mieści się w niskiej kamienicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij